Teatr 2Little

Projekt dofinansowany ze środków programu
Fundusz Inicjatyw Obywatelskich 2018

Logo Logo Logo
 • Dzień Otwarty w SP 26 w Gdyni

  W minioną sobotę aktorzy z teatru 2Little prezentowali Projekt Manufaktura Teatralna rodzicom uczniów pragnących od września 2019 r. rozpocząć naukę w naszej szkole.

  czytaj dalej
 • Balladyna - spektakl z okazji Dnia Kobiet

  Witajcie Kochani! My znowu "na deskach";) 8 marca zagraliśmy "Balladynę" w naszej szkole (SP26 w Gdyni) aż trzy razy! Dwa razy dla młodzieży z naszej szkoły i wieczorny spektakl dla Rodziców i Przyjaciół naszych aktorów. Chętnie przyjedziemy tez do Was:) Czekamy na zaproszenie. Naszą wersję "Balladyny" po prostu TRZEBA ZOBACZYĆ!!!

  czytaj dalej
 • Warsztaty choreograficzne cz. 2

  Nasza grupa teatralna ma juz za sobą drugie warsztaty choreograficzne. Mamy już swój układ! Chcecie zobaczyć?

  czytaj dalej
 • Warsztaty z emisji głosu

  Grupa teatralna 2Little jest już po warsztatach z emisji głosu z Panią Barbara Czarkowską. Dowiedzieliśmy się, że mamy przeponę, czyli mięsień, którym mamy podtrzymywać dźwięk, kiedy mówimy i śpiewamy. Zobaczcie, jak trzymamy się za brzuchy!

  czytaj dalej
 • Warsztaty Choreograficzne

  Dziś nasza grupa teatralna wzięła udział w Warsztatach Choreograficznych prowadzonych przez Panią Grażynę Słaboń. Pani Grażyna od wielu lat współpracuje m.in. z Teatrem Muzycznym w Gdyni. Dostaliśmy niezłą szkołę wytrzymałości. Nasze ciała wyginały się we wszystkie strony. Dziękujemy i prosimy o jeszcze!

  czytaj dalej

Projekt dofinansowany ze środków programu
Fundusz Inicjatyw Obywatelskich 2018

Logo